YÜK LİFTLERİ

        
MİLES, Mağaza içi Hidrolik Yük Liftleri müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda 250 ile 3000 kg. taşıma kapasitesi ve 5.00 mt.yüksekliğe kadar standart,daha üst kapasite ve seviyeler için opsiyonel olarak nakliye ve depolama sorunlarına efektif,ekonomik ve kalıcı çözümler üretmektedir.Hidrolik Yük Lift sistemlerimizin imalatı, MİLES A.Ş.’nin,Samandıra-İstanbul’da kendi mülkü olan 6500 metrekare kapalı alanda gerçekleşmekte olup,sistemlerimizin günümüz ve gelecek zaman koşullarında,değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere ar-ge faaliyetlerine önemle devam etmekteyiz.

MİLES , Standart tip Yük Liftleri, seri,güvenilir ve efektif çalışmalarını, hidromotor sistem gücü ile çalışan silindir grubu ve buna bağlı taşıyıcı zincir ve dengeli taşıma makara rulman grubu ile yüksek uyum içinde sessiz ve az bakıma ihtiyaç duyarak hizmet vermektedir. Standart tip liftlerin platform ebadı 1100 x 1700 mm, taşıma kapasitesi maksimum 1100 kg olup 5 mt. seyir yüksekliğine kadar olan yerlerde ekonomik olarak kullanılmaktadır.Euro palet olarak adlandırılan 800 x 1200 mm standart tip palet yükleri için tasarlanmıştır.
MİLES,Kompakt tip Yük Liftleri ise günümüz şartlarına uygun insan asansör sisteminde kullanılan ‘’T’’ray kılavuz ve paten sistemi ile çalışmaktadır.Çok sessiz güç ünitesi, mekanik fren aksesuarı, konfor, güvenlik , tasarım ve görüntü kalitesi ile her türlü işletme için uygun bir Yük liftidir. Kompakt lift grubu 250-3000 kg kapasite ve 10 mt.seyir yüksekliğine kadar standart olarak üretilmekte,diğer ihtiyaçlar için ise butik tasarımlar yapılmaktadır.Platform ebatları Euro palet , 1000 x 1200 mm büyük palet veya ihtiyaçlar doğrultusunda dizayn edilebilmektedir.

Hidrolik Yük Lift ürünlerimizin imal standartları ,2006/42/EC Makine Direktifi ve ilgili ek direktifleri olan EN ISO 14121-1,EN ISO 12100-1/2 ve EN 60204-1 kapsamında CE Uygunluk Değerlendirme Sertifikası ile birlikte imal edilmekte olup ürünlerimiz montaj tarihinden ibaren 2 sene garantilidir.

Hidrolik Yük Lift sistemlerimizin imalatı, MİLES A.Ş.’nin,Samandıra-İstanbul’da kendi mülkü olan 6500 metrekare kapalı alanda gerçekleşmekte olup,sistemlerimizin günümüz ve gelecek zaman koşullarında,değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak üzere ar-ge faaliyetlerine önemle devam etmekteyiz.


STANDART TİP HİDROLİK YÜK LİFT TEKNİK BİLGİLERİ

● Platform ebadları;1700 x 1100 mm ve 100 mm yüksekliğinde olup üst kaplama sacı ¾ baklava sac ile kaplanmış ve geniş tarafına 80 cm yüksekliğinde çata korkuluk uygulanmıştır.
● Platform taşıma kapasitesi 1100 Kg.dır.
● Taşıyıcı raylar NPU120 ve zincir grubu 5/8″ şeklindedir.
● Güç ünitesinde motor uygulaması olarak,380 V.üç faz,1,5 veya 2,2 Kw motor,yine seçilen motor gücüne bağlı kalarak uygun dişli pompa kullanılmaktadır.
● Hidrolik kontrol valf grubunda, 24 V DC,NG6 selenoid,
hat tipi Hız Ayar Valfı , Basınç Regülatörü , Manometre ve akış kontrol bloğu standart olarak kullanılmaktadır.
● Kaldırma silindir imalatı,seyir konforu, güvenlik ve seyir zamanı kapsamında, H8 honlanmış ,kromlu mil kullanılarak ,DIN 2391 / C normlarına uygun dikişsiz boru uygulaması ile tek tesirli olarak imal edilmektedir.Silindir yağ girişinde yük güvenliği için hortum patlama valfı bulunmaktadır.
● Miles tasarımı olan Elektrik panosunda faz ışıklarını gösteren 3 adet lamba ve Acil Stop Butonu bulunmaktadır.Panoda kullanılan tüm malzemeler ISO veya CE standartında dır.Pano içinde topraklama barası bulunmakta ve pano sistemi mağaza jeneratör sistemi ile de enerjilenebilmektedir.
● Miles lift kumanda sistemi güvenli olarak 24 V DC sistemle çalışmaktadır.
● Tüm çelik aksam,selülozik astar boya üzerine,istenilen Ral koduna boyanabilmektedir.
● Yük lift kapıları, kasa hariç 1100 x 2000 mm net ebadında olup yarı otomatik asansör kapı aksesuarlarını ve işlevini kapsamaktadır.Kapılar istenilen RAL koduna boyanabilmektedir.
● Yük lift hızı, yürürlükte bulunan yasal mevzuatlar gereği 0,15 m/sn. dir.

Uygulama Resimleri