Eurolift Araç Çekicisi

Açıklama

CE sertifikalı, patenti Miles Makine’ye ait olan EUROLİFT ÇİFT KULE YANDAN ARAÇ KALDIRMA SİSTEMİ, Avrupa Makine Direktifleri’ne göre üretimi yapılan, mekanik, hidrolik ve elektronik sistem testleri ile kalite kontrolü en üst düzeyde sağlanan bir üründür.

EUROLİFT ÇİFT KULE YANDAN ARAÇ KALDIRMA SİSTEMİ, sadece Türkiye’de değil dünyada da Miles’in liderliğinde ses getirmiş, Türkiye’nin gururu sayılan ödüllü bir ürün olup özellikle Avrupa ve Afrika kıtasına yoğun bir şekilde ihracatını yaptığımız ürünümüzdür.

EUROLİFT ÇİFT KULE YANDAN ARAÇ KALDIRMA SİSTEMİ, aracın her iki tarafından araç yükleme ve kaldırma yapabilen, efektif ve emniyetli şekilde çalışabilen, günümüz ihtiyaçlarına 1 dakikanın altındaki toplam operasyon süresi ile en hızlı şekilde cevap verebilen teknoloji ve yenilikçi anlayışa sahip donanımlı bir sistemdir.

SİSTEM, operatörün araçtan inmeden kamera, monitör ve joystick marifetiyle kaldırılacak aracın ön ve arka lastiklerinden sıkıştırmalı yatay ve düşey hareketli çatal kollar ve bunlara bağlı taşıyıcı ve kaldırma yapabilen gezer kule grubu sayesinde, hızlı ve güvenilir bir şekilde araç kaldırma ve yükleme yapmaktadır.

Hidrolik güç ünitesinin çalışması için gerekli güç, araç şanzımanı üzerine bağlanan otomatik kavramalı PTO sistemi ve uygun kapasitede hidrolik pompadan sağlanmaktadır.

Sistem güvenlik sensör ve ekipmanları, sistem operasyon güvenliğini maksimum seviyede tutacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Teknik Bilgileri
Ürün
Kodu
Ürün İsmi Kaldırma
Kapasitesi
(kg)

Platform
Cinsi

Operasyon
Süresi
(sn)

Wheelbase
(mm/max)

Çatal Uzunluk
(mm/max)
Çalışma Basıncı
(bar)
Opsiyonel Ekipman Sistem Ağırlığı
(kg)
4011 Çift Kule Eurolift
Araç Çekicisi
2500-3000 Çelik 60 2480-3500 2500 150 Gözlük Sistemi 4250
4019 Özel Üretim Eurolift
Araç Çekicisi
TBD TBD TBD TBD TBD TBD TBD TBD

Miles Makina | Eurolift | Miles Hidrolik

Copyright 2021 Miles Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş Tüm Hakları Saklıdır TTR BİLİŞİM