HİDROLİK RAMPA

        
MİLES A.Ş.'nin üretimini gerçekleştrdiği Makas Tip hidrolik Rampa ve Açılır Tip Rampalar mühendislerimiz tarafından istediğiniz yükseklik ve taşıma kapasitesine göre özel olarak üretilebilmektedir.

MİLES Hidrolik Rampaları ,500-6.000 kg. taşıma kapasitesi ve 6.00 mt. uzaklığa kadar standart ,daha üst taşıma ve uzaklıklar için opsiyonel olarak müşterilerinin nakliye ve depolama sorunlarına alternatif çözümler üretmektedir.

MİLES ’in imal ettiği, Hidrolik Rampalar, seri, güvenilir ve efektif çalışmalarını, hidromotor sistem gücü ile çalışan silindir grubu ve buna bağlı dengeli yataklama rulman grubu ile yüksek uyum içinde sessiz ve az bakıma ihtiyaç duyarak hizmet vermektedir.
Market mağazalarında kullanılan ve sevkiyat kapı arkasına gizlenebilen katlanır Teleskopik ve tek açılımlı Hidrolik rampa ve kaldırım seviyesine kadar inip çıkabilen katlanır Hidrolik rampalar özellikle market palet tipi yük sevkiyatında büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Antrepo ve özel amaçlı depo önlerinde, müşterilerimizin opsiyonel ihtiyaçlarına uygun özel kapasite ve platform ölçülerinde dizayn edilen , katlanır Hidrolik rampalar geniş ürün yelpazesi içinde imal edilebilmektedir.

Hidrolik Rampa ürünlerimizin imal standartları ,2006/42/EC Makine Direktifi ve ilgili ek direktifleri olan EN ISO 14121-1,EN ISO 12100-1/2 ve EN 60204-1 kapsamında imal edilmektedir. CE Uygunluk Değerlendirme Sertifikası ile birlikte ürünlerimiz montaj tarihinden ibaren 2 sene garantilidir.

Teknik Bilgiler

AÇILIR TİP HİDROLİK RAMPA TEKNİK ÖZELLİKLERİ
Yük Kaldırma Kapasitesi : 1000 kg - 1500 kg
Platform Cinsi : Alüminyum veya Çelik
Çalışma Gerilimi : 12 V / 24 V
Kumanda : 3 butonlu spiral kablolu el kumandası
Çalışma Basıncı : 80-110 bar
Kaldırma Silindiri : Çift Silindir

Uygulama Resimleri